Sancaktepe Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Sancaktepe Evden Eve Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Sancaktepe evden eve taşıma fiyatları maksimum (1500) tl den başlamaktadır. Evden eve nakliyat ücretleri eşya miktarına göre, eşyaların gideceği mesafeye ve eşyların alınacağı yerden asansörlerin olup olmadığına göre fiyatta oldukça farklılık olur.

Bu yüzden firmamız siz ev sahiplerine en doğru fiyat seçeneklerini sunmak için ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmetini sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti almak istemeyen müşterilerimiz için sadece WhatSapp üzerinde eşya resimlerini göndererek inceleme sonrasında da doğru fiyat seçeneklerini sizlere sunuyoruz.


Sancaktepe Evden Eve Nakliyat İşlemleri Kaç Kişi İle Yapılıyor?

Sancaktepe evden eve nakliyat işlemleri minimum (5,6) maksimum (7,8) kişi ile yapılmaktadır. Evden eve nakliyat işlemleriniz uzman personellerimiz ile gerçekleştiriyoruz.


Sancaktepe’de Eşya Depolama Hizmeti Veriyor Musunuz?

Kesinlikle Evet. Güvenilir depolama tesislerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Güvenilir depolama tesislerimiz 7/2 saat güvenlik kamera sistemleri ile gözetim altındadır. Eşyalarınızı güvenilir depolama alanlarımızda en iyi şekilde muhafaza edebilirsiniz.


Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleriniz Var Mı?

Evet. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimiz mevcuttur. Biz Sancaktepe Nakliyat Şirketi olarak siz değerli müşterilerimize (45 bin tl) değerinde sigorta poliçesi yaparak şehirler arası taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.


Taşıma ve Nakliye İşlemi Yapmadan Önce Sigorta Poliçesi Yapıyor Musunuz?

Taşıma ve Nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce adınıza sigorta sözleşmesi yapıyoruz. Şehir içi taşınmalarda sigortanın yapılması zorunlu değildir, tamamen sizlerin tercihine kalmıştır, Şehirler arası taşınmalarda ise sigortanın yapılması zorunludur. Bilginize..


Taşıma İçeriğinde Ne Var?

İçerik De Bulunan Tüm Hizmetler İçin %20 İndirimli fiyatlar Mevcuttur. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Mevcuttur. Taşıma ve Depolama Sigortası Mevcuttur.

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. Eşya Depolama
 3. Ev Eşyası Depolama
 4. Ofis Taşımacılığı
 5. Ofis Eşyası Depolama
 6. Parça Eşya Taşımacılığı
 7. Parça Eşya Depolama
 8. Şehir İçi Taşımacılık
 9. Şehirler Arası Taşımacılık
 10. Müze Taşımacılığı
 11. Fabrika ve Fuar Taşımacılığı
 12. Antika Eşya Taşımacılığı
 13. Parsiyel Eşya Taşımacılığı
 14. Okul ve Hastane Taşımacılığı